اخبار استان ها
1399/4/23 دوشنبه

گردهمایی ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی

در جلسه گردهمایی ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی، نماینده مرکز مدیریت راهبردی افتا فرآیند تأیید صلاحیت شرکت های بخش خصوصی و ارزیابی امنیتی محصولات حوزه فتا را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتا، این جلسه با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی برگزار شد و در آن آقای حسن پور ضمن تشریح مأموریت های مرکز مدیریت راهبردی افتا، فرآیند صدور پروانه فعالیت برای شرکت های بخش خصوصی و ارزیابی امنیتی محصولات حوزه فتا را تشریح کرد.
در این نشست وی ضمن تأکید بر صیانت از زیرساخت های ارتباطی و اطلاعاتی دستگاه های زیرساختی و تشریح بخشنامه مرکز ملی فضای مجازی در خصوص منع توسعه زیرساخت های ارتباطی و اطلاعاتی با استفاده از تجهیزات خارجی، بر نقش ناظران مالی دستگاه ها برای صیانت از زیرساخت های حیاتی تأکید کرد.. 
در این جلسه همچنین مشکلات در تأمین اعتبار و خرید تجهیزات برای دستگاه های این استان، پروانه های فعالیت و بررسی حوزه فعالیت شرکت ها از سوی ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.