اخبار استان ها
1399/4/23 دوشنبه

افتتاح مرکز فناوری‌های پیشرفته اتوماسیون صنعتی در استان خوزستان

مرکز فناوری‌های پیشرفته اتوماسیون صنعتی استان خوزستان با حضور استاندار، رئیس مرکز افتا و جمعی از مسئولان این استان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتا، در این مراسم آقای حسینی رئیس مرکز افتای استان خوزستان گفت: مرکز فناوری‌های پیشرفته اتوماسیون صنعتی می‌تواند این استان را به قطب آموزش صنعتی کشور تبدیل کند.
وی با بیان اینکه تا کنون ۱۲ شرکت بخش خصوصی در استان خوزستان، مجوز مرکز مدیریت راهبردی افتا را دریافت کرده‌اند افزود: مرکز فناوری‌های پیشرفته اتوماسیون صنعتی تنها آموزشگاه سیستم‌های صنعتی در کشور است که موفق به دریافت مجوز فعالیت از مرکز افتای ریاست جمهوری شده است.
رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای استان خوزستان افزود: امیدواریم به زودی آزمایشگاه جرم‌شناسی (فارنزیک) نیز در این استان راه‌اندازی شود.
در این نشست آقای شریعتی استاندار خوزستان نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت‌گرفته برای راه‌اندازی مرکز فناوری‌های پیشرفته اتوماسیون صنعتی گفت: استان خوزستان با وجود صنایع عظیم و ملی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، نیروگاه‌های آب و برق و صنایع کشاورزی نقش مهم و استراتژیکی را در امنیت بسترهای ارتباطی دارد و از همین رو اهتمام و سرمایه‌گذاری در حوزه امنیت فناوری اطلاعات در این استان از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.