آخرین اخبار

تاکید بر همکاری هرچه بیشتر میان مرکز افتا و نیروهای مسلح برای امنیت فضای سایبری

رییس مرکز مدیریت راهبردی افتا و فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا(ص) و معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح، بر لزوم همکاری های مشترک برای امنیت بیشتر فضای سایبری کشور تاکید کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز افتا، دکتر جاوید و سردار سرلشکر مصطفی ایزدی در جلسه ای بر توسعه تعاملات و همکاری‌ها برای هم افزایی بیشتر در زمینه امنیت فضای سایبری کشور تاکید کردند.
دکتر جاوید در این جلسه با اشاره به اقدامات مرکز مدیریت راهبردی افتا برای امن سازی زیرساخت های حیاتی و ظرفیت سازی در بخش خصوصی برای کمک به ماموریت‌های افتا اعلام کرد: مرکز مدیریت راهبردی افتا با استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های ستاد کل نیروهای مسلح، می تواند فرآیند تامین امنیت را در فضای سایبری کشور سرعت بخشد.
سردار سرلشکر مصطفی ایزدی هم با تاکید بر لزوم چینش مناسب و هم افزایی میان متولیان حوزه امنیت سایبری برای مقابله با توطئه‌های دشمنان و تهدیدات این حوزه گفت: تشکیل کمیته مشترک میان مرکز مدیریت راهبردی افتا و قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیا(ص) می تواند به استمرار همکاری‌ها، و ساماندهی اقدامات نهادهای فعال در امنیت سایبری کمک کند.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.