اخبار استان ها
1398/10/2 دوشنبه

تبیین طرح امن سازی زیرساخت های حیاتی برای مدیران شعب بانک های استان خراسان جنوبی

در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان خراسان جنوبی که تمامی مدیران شعب بانک های استان حضور داشتند، نماینده مرکز مدیریت راهبردی افتا مخاطرات امنیتی زیرساخت بانکی و روش های ارتقاء سطح امنیت را بیان کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتا، نماینده مرکز افتای استان خراسان جنوبی، ضمن اشاره به برخی از مخاطرات امنیتی زیرساخت‌های ارتباطی بانک های استان، به تشریح طرح امن سازی و لزوم برنامه ریزی برای اجرای طرح در جهت ارتقاء سطح امنیت زیرساخت بانک ها پرداخت. 
در این جلسه همچنین با توجه به انعکاس برخی از مشکلات توسط بانک های استان به مرکز افتا در اجرای طرح امن سازی از قبیل مدیریت سامانه های بانکی به صورت متمرکز، پشتیبانی از زیرساخت شبکه توسط شرکت های وابسته به بانک، و دسترسی ناکافی به برخی از سرویس ها جهت امن سازی، راهکارهای لازم بیان شد.
مدیر شعب بانک ملی و دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان نیز در این جلسه، ضمن اشاره به اهمیت امنیت زیرساخت ارتباطی و اطلاعاتی بانک ها و لزوم برنامه ریزی جهت ارتقاء سطح امنیت این زیرساخت و همچنین هماهنگی و ارتباط بیش از پیش با مرکز مدیریت راهبردی افتای استان مطالبی را بیان کردند. 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.