اخبار استان ها
1398/4/24 دوشنبه
تسهیل در روند دریافت مجوز افتا برای شرکت های خصوصی از برنامه های اصلی مرکز افتاست
رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای استان سیستان و بلوچستان در بازدید از شرکت های حوزه فناوری اطلاعات مستقر در پارک علم و فناوری این استان گفت: در ارتباط میان بخش خصوصی و سازمان های زیرساختی ، افتا به عنوان ناظر حوزه پروژه ها است و شرکت ها برای ارائه خدمات به زیرساخت ها، نیازمند اخذ مجوز از مرکز مدیریت راهبردی افتا هستند .
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتا، آقای لباف افزود: زیرساخت ها باید از شرکت های دارای مجوز افتا، برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها استفاده کنند.
وی ضمن اعلام حمایت مرکز مدیریت راهبردی افتا از شرکت های فعال در حوزه خدمات و محصولات افتا، تسهیل در روند دریافت مجوز برای شرکت های استان را از برنامه های اصلی این مرکز اعلام کرد.
در این بازدید که کارشناسان مرکز افتا نیز حضور داشتند٬ مدیران شرکت های خصوصی مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه افتا را بیان کردند که در این خصوص راهکارهای رفع موانع بیان شد. 
در پایان این بازدید، برای توسعه همکاری دو مجموعه، ارتقای سطح علمی شرکت های مستقر و افزایش آگاهی مسئولین فناوری اطلاعات سازمان ها، مقرر شد دوره‌های آموزشی مشترکی در حوزه امنیت شبکه با محوریت مرکز افتا برگزار شود . 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.