اخبار استان ها
1398/3/7 سه شنبه
تبیین طرح امن سازی زیرساخت های حیاتی در قبال حملات سایبری در زاهدان
طرح امن سازی زیرساخت های حیاتی در قبال حملات سایبری با حضور مدیران فناوری اطلاعات حوزه زیرساخت های انرژی در مرکز افتای استان سیستان و بلوچستان تشریح شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری، رئیس مرکز افتای استان سیستان و بلوچستان با برشمردن اهمیت طرح امن سازی زیرساخت‌های حیاتی و مراحل اجرای آن در این استان گفت: این طرح نقش موثری در ارتقای بلوغ امنیت سازمان‌ها دارد و اهتمام والای مسئولان فناوری اطلاعات استان در اجرای آن بسیار راه گشا خواهد بود.
آقای لباف افزود: مدیریت مخاطرات در طرح امن سازی، فرآیندی مستمر است که در آن تهدیدات و آسیب پذیری‌های موجود در یک سازمان شناسایی و ارزیابی می ‌شوند تا با انجام اقدامات امن سازی، مخاطرات احتمالی سایبری مدیریت شوند.
وی با بیان اینکه هدف از اجرای  این طرح، ارتقاء امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات هر سازمان و جلوگیری از بروز اختلال در ارائه سرویس‌های حیاتی آن‌هاست، خواستار برنامه ریزی مدیران فناوری اطلاعات حوزه زیرساخت های انرژی برای اجرای هرچه بهتر این طرح در سازمان های استان سیستان و بلوچستان شد.
در پایان این نشست در خصوص مسائل و مشکلات احتمالی پیش رو در روند اجرای طرح امن سازی زیرساخت‌های حیاتی در قبال حملات سایبری بحث و تبادل نظر شد.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.