اخبار استان ها
1398/2/23 دوشنبه
افتا، حامی شرکت های بخش خصوصی فعال در تولید محصولات افتایی و فاوایی
سازوکار حمایت از بخش خصوصی فعال در تولید محصولات افتایی و فاوایی با همکاری استانداری و اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس مشخص و فرهنگ سازی آن آغاز شده است.
به‌ گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری، مدیران شرکت های خصوصی فعال در تولید محصولات افتایی و فاوایی با شرکت در جلسه هم اندیشی، به بیان مسائل و مشکلات مرتبط با افتا در دستگاه‌های استان فارس پرداختند و در باره راهکارهای مرتبط نیز  بحث و تبادل نظر کردند. 
 عدم برنامه‌ریزی کلان در روان سازی کسب و کار مرتبط با افتا مهمترین محور گفتگوهای این جلسه بود که راهکار اساسی آن ، توجیه مدیران ارشد دستگاه‌ها در برنامه‌ریزی و تخصیص اعتبار لازم به این حوزه اعلام شد.
آقای فیروزی سرپرست مرکز افتای فارس در این جلسه گفت: مرکز افتای استان فارس حامی شرکت های بخش خصوصی فعال در تولید محصولات افتایی و فاوایی و جوانان تحصیلکرده و مستعد استان در قالب این شرکت‌ها است.
وی ضمن تشریح طرح امن سازی زیرساخت‌های حیاتی در قبال حملات سایبری، افزود: شرکت‌های دارای پروانه فعالیت افتا بازوی اجرایی و عملیاتی این طرح هستند و این شرکت‌ها برای فعالیت در دستگاه‌های دارای زیرساخت حیاتی از حمایت‌های ویژه افتا برخودار خواهند بود. 
سرپرست مرکز افتای فارس با اشاره به مشکلات روند اخذ پروانه فعالیت افتا و لزوم الکترونیکی شدن این کار گفت: با تعاملات مابین مرکز مدیریت راهبردی افتا و سازمان فناوری اطلاعات این امر تسهیل پیدا کرده است. 

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.