اخبار استان ها
1398/2/21 شنبه
اجرای استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات در زیرساخت‌های حیاتی استان فارس
جلسه توجیهی پیاده‌سازی استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) در شیراز برگزار شد.
پیاده سازی استاندارد امنیت اطلاعات در زیرساخت‌های حیاتی، بخش از طرح امن سازی این زیر ساخت‌ها در برابر حملات سایبری است که در سراسر کشور به دستگاه‌ها ابلاغ شده است. 
به‌گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری، سرپرست مرکز مدیریت راهبردی افتای استان فارس در این باره گفت: استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات در زیرساخت‌های حیاتی استان فارس (ISMS)، در چهار دستگاه اجرایی این استان اجرا شده است. 
به گفته آقای فیروزی: با توجه به تخصیص اعتبار لازم برای پیاده سازی استاندارد ISMS، امسال نیز در هفت دستگاه زیر ساختی استان فارس شامل اداره‌های ‌کل ثبت احوال، ثبت اسناد ، هواشناسی ، راه و شهرسازی ،  تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی  و آموزش و پرورش، اجرای استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات آغاز می‌شود. 
در جلسه توجیهی پیاده‌سازی استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) در استان فارس، سرپرست مرکز افتا با اشاره به ایجاد بستر پروژه‌های امنیت فناوری اطلاعات و فضای مجازی همچون پیاده سازی استاندارد ISMS در دستگاه‌های استان، بر گسترش فعالیت شرکت‌های بومی ارائه دهنده خدمات افتائی و استفاده از توان این متخصصان داخلی تاکید کرد. 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.