اخبار استان ها
1396/12/4 جمعهمهندس روزبهانی خبر داد:
ورود مراکز استانی افتا به حوزه ارزیابی اولیه محصولات و خدمات آن ها در آینده ای نزدیک
مراکز استانی افتا ، در آینده نزدیک در حوزه ارزیابی اولیه محصولات و خدمات این حوزه وارد می شوند.
معاون ارزیابی و نظر سنجی مرکز افتا در جمع اعضای نظام صنفی رایانه در استان اصفهان گفت : رسیدگی به تخلف سازمان ها و یا شرکت ها در بخش خدمات و محصولات افتایی ، اخذ گزارش آسیب پذیری ها ومعرفی شرکت های دارای مجوز فعالیت به سازمان ها وزیرساخت ها از دیگر فعالیت های مراکز استانی مرکز مدیریت راهبردی افتاست . 
مهندس محمود روزبهانی گفت : وقتی کیفیت محصولات بومی افزایش یابد، با مشابه خارجی قابل رقابت می شوند، به همین خاطر مرکز مدیریت راهبردی افتا  سطح بندی کیفی و امنیتی خدمات و محصولات این حوزه را با دقت تمام پیگیری می کند .
وی افزود : شرکت های خصوصی فعال در زمینه تولید محصولات فتا می بایست آسیب پذیری‌های محصولات خود را رصد کنند و آپدیت ها را به مشتری برسانند تا سطح امنیت محصول حفظ شود.
معاون ارزیابی و اعتبارسنجی مرکز مدیریت راهبردی افتا مهمترین چالش ارزیابی محصولات را طولانی بودن فرایند ارزیابی اعلام کرد و گفت : اقدامات موثری برای چابک سازی این فرآیند صورت گرفته و در حال اجرایی شدن است. 
در این مراسم مهندس اکبریان مدیر مرکز مدیریت راهبردی افتای استان اصفهان نیز با تاکید بر اینکه آنچه به تبادل اطلاعات می پردازد باید بررسی شود افزود : طبق دستور دولت، وزارت خانه ها و سازمان‌های دولتی موظفند از شرکت های حضور یافته در مناقصه  و یا به هنگام انعقاد  قرارداد ها گواهی افتا را طلب کنند و در غیراین صورت تخلف کرده اند .
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.