آخرین اخبار
1397/3/11 جمعه
آغاز فعالیت معاونت جدید حفاظت فناوری اطلاعات بانک سپه با حضور معاون اجرایی مرکز افتا
در جلسه‌ای با حضور مهندس زارع ، معاون اجرایی مرکز مدیریت راهبردی افتا ، حکم معاونت جدید حفاظت فناوری اطلاعات بانک سپه اعطا شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتا،  مهندس زارع در این جلسه،  با تاکید بر اجرای دقیق طرح مرکز افتا در خصوص " امن سازی زیرساخت‌های حیاتی در قبال حملات الکترونیکی" در تمامی دستگاه ها و زیر ساخت‌های حیاتی کشور، توجه مستمر به موضوع امنیت فضای مجازی را بسیار مهم خواند. 
وی افزود : در نظام ملی پیشگیری و مقابله با حوادث فضای مجازی، وظایف متولیان این حوزه تفکیک شده و مرکز مدیریت راهبردی افتا به عنوان تنها نهاد ناظر و هماهنگ کننده امنیت در حوزه دستگاه‌های زیرساختی معرفی شده است.
معاون اجرایی مرکز مدیریت راهبردی افتا همچنین با اشاره به اهمیت نقش مراکز حراست دستگاه‌ها به عنوان بازوی اجرایی مرکز افتا، خواستار تعامل بیشتر بخش فناوری اطلاعات و حراست دستگاه‌ها شد.
آقای بزرگی مدیر امور حراست بانک سپه نیز ضمن تشکر از حمایت‌ها و خدمات مرکز افتا در حوزه امنیت فضای سایبری، همکاری صمیمانه واحدهای فناوری اطلاعات و حراست بانک سپه و پیگیری‌ها و تلاش‌های صورت گرفته در اداره حفاظت IT این بانک را با وجود مخاطرات توسعه فناوری اطلاعات کشور، برای تقویت موقعیت و اعتبار بانک مؤثر دانست.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.