آخرین اخبار
0008
اطلاعیه: پیش‌نویس اسناد ساماندهی استفاده از سامانه‌های نرم‌افزاری سازمانی مرکز مدیریت راهبردی افتا به منظور ساماندهی بهره‌برداری از سامانه‌های نرم‌افزاری سازمانی، الزاماتی را در قالب دو سند "الزامات امنیتی زیرساخت‌های حیاتی در استفاده از محصولات نرم افزاری سازمانی" و "الزامات امنیتی ارائه محصولات نرم افزاری سازمانی به زیرساخت‌های حیاتی" تدوین کرده است.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتا، منظور از محصولات نرم‌افزاری سازمانی مجموعه سامانه‌هایی است که در اغلب سازمان‌ها مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان نمونه می‌توان به سامانه‌هایی مانند اتوماسیون اداری، حقوق و دستمزد، اداری مالی، حضور و غیاب، سیستم‌های مدیریت محتوا و یا پورتال‌های سازمانی اشاره کرد. 
مرکز مدیریت راهبردی افتا در نظر دارد قبل از انتشار نسخه نهایی اسناد مذکور به منظور غنی شدن هر چه بیشتر این اسناد از نظرها و پیشنهاد‌های متخصصین این حوزه در بخش خصوصی و سازمان های بهره بردار استفاده کند. 
در صورت تمایل می‌توانید نظرات و پیشنهادات سازنده خود را تا تاریخ 25 دی ماه 1398 به ایمیل arzyabi@aftasec.ir ارسال و یا جهت ارتباط با کارشناس مرتبط با شماره تلفن 02143439393 تماس حاصل فرمایید.